Pre-Primer ot 3. Pakāpē 5 kopumu, Redzi Vārdu Super Zvaigznes NAV PREP (KOMPLEKTĀ) apgūt angļu valodu PDF Failu

Jauns produkts

Pieejams

€3.50

€5.00

-30 %

Tagi:

PDF, kobo lcd ekrāns, mācies angļu valodā, sejas primer, cabichon, grims primer, bērnam apgūt angļu valodu, gadījumā, ja darbības joma, rifl darbības joma, kari darbības joma

Piezīme: Šis produkts ir PDF elektronisko failu, mēs ne nosūtīsim jums faili uz jūsu piegādes adresi, mēs atstāt ziņu par Google download saiti uz jums, lūdzu, izdrukājiet to, ko pats pēc lejupielādes.Ja nav problēmu, lūdzu apstipriniet šo pasūtījumu.

Komplektā Apraksts

REDZI VĀRDU PRAKSE

Mācību acīs vārdus, kas ir tik svarīgs komponents, lai lasīšana panākumus, kas ir iemesls, kāpēc es mīlu, lai radītu jautri un iesaistoties resursus, kas palīdz studentiem apgūt redzi vārdus.

NAV PREP nepieciešams, lai šo paketi!NĒ, laminēšana, NAV dārgas krāsas tintes, NAV griešana!Tikai DRUKĀT un mācīt viena skatiena word laikā!

Šis Skats Vārdu Super Zvaigznes NAV PREP pakešu sadarbosies ar visām no šādiem komplektiem: Pre-Primer Vārdiem :

a, un prom, liels, zils, var, nāc, uz leju, atrast, lai, funny, iet, palīdzēt, lūk, es, it, is, it, lēkt, maz, meklēt, darīt, man, mans, ne viens, spēlēt, sarkans, skriet, teica, redzam, ka, trīs, lai, divas, līdz mēs, ja, dzeltena un jums.

Primer Vārdiem :

visiem, esmu, ir, ēda, būt.melns, brūns, bet nāca, nebija, darīt, ēst, četri, iegūt, labi, ir, viņš, savā,, piemēram,, ir, jauns, tagad, tagad,,, mūsu, ārā, lūdzu, diezgan, skrēja, braukt, redzēju, saka, ka viņa, tik drīz, ka, tur, tie, šī, pārāk, zem, gribu, bija labi, gāja, ko, balts, kuri ir, būs, un jā.

1. Pakāpes Vārdiem :

pēc tam, kad, atkal, ir, tādi ir, jautājiet, kā, ko, varētu, ik, lidot, no, dot, iet, bija, ir, viņas, viņu, viņa, kā, vienkārši, zinu, ļaujiet, dzīvot, var, vecais, kad, atveriet, vecāki, sakot, apaļas, daži, pārtraukt, jāņem, paldies, tiem, tad, domāju, staigāt, bija, un kad.

2. Pakāpes Redzes Vārdiem :

vienmēr, ap, jo, bijis, pirms, vislabāk, gan pirkt, zvaniet, auksti, nav, nav, ātri, pirmkārt, pieci, atradu, iedeva, iet, zaļā krāsā, tās, kas, daudzi, izslēgt, vai pull, lasīt, tiesības, dziedāt, sēdēt, gulēt, pateikt, to, šīs, šīs, pēc, asv, izmantojiet, ļoti, mazgāt, kas, kāpēc, vēlaties strādāt, varētu rakstīt, un jūsu.

3. Pakāpē Redzi Vārdus :

par to, labāk, celt, nest, tīra, sagriež, darīts, izdarīt, dzert, astoņi, rudenī, tālu, pilna, saņēmu, augt, turiet, karsts, sāp, ja, saglabāt, veida, smieties, gaismas, ilgi, daudz, sevi, nekad, tikai pašu, izvēlēties, septiņi, ir, parādīt, sic, mazo, sākt, desmit, šodien kopā, mēģiniet silts.

Katras lappuses Redzi Vārdu Super Zvaigznes pakešu koncentrējas uz šādiem pasākumiem:

1. Atrast un Loka, tā Studentiem atrast norādīto redzi vārdu grupā dažādus vārdus ar dažādiem fontiem.

2. Izsekot to Studenti varēs izsekot norādīto redzi vārdu divas reizes, izmantojot pareizu burtu veidošana.Tas palīdzēs arī viņiem labas prakses penmanship.

3. Krāsa, tā krāsa, tā daļu, kas palīdz studentiem lasīt un atpazīt krāsu vārdiem, kamēr krāsošana, redzot vārdu saskaņā ar krāsu kodu.

4. Iezīmējiet to Paķert marķieriem (vai krītiņi) un ļauj studentiem atrast norādīto redzi vārdu grupa, 12 acīs vārdiem.

5. Nodot to Teikumu ir divi vienkāršus teikumus, kur studentiem būs rakstīt, redzot vārdu un lasīt teikumu ar redzes vārdu.Visi sodi ir paredzēti, ar sākuma lasītāji prātā, un galvenokārt ietver redzes vārdiem un īss patskanis vārdus.

6. Kastes Augšu Studentiem būs lodziņā augšu vārdu divas reizes.Viens box to box ir izsekojama un otrs lodziņš ir domāts, lai būtu students burtot vārdu.

7. Veidot tā, Pie lapas apakšā, tur ir sajaukti burtu flīzes, lai izveidotu redzi vārdu.Studentiem būs izgriezt un ielīmēt šos burtus lai pareizi veidot ņemot vērā, redzi vārdu.

Tas ir mans patiesi ceru, ka šīs lapas ir gan EFEKTĪVAS, gan JAUTRI studentiem, kā viņi mācās lasīt un maģistra redzi vārdus!

Vecums 8~13 Gadi

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti