TKSTAR TK911 Wifi Pet Cat Suns GPS tracker Mini atrašanās vietas Izsekošanas Ierīces adsorbcijas uzlādes Ilgu Gaidīšanas Laiku bezmaksas platforma APLIKĀCIJU

Jauns produkts

Pieejams

€28.62

€40.88

-29 %

Tagi:

klipi suņu collars, suņu gps apmales, mini gps tracker mikro kaķis, pet silīcija, tk911, trackey auto, gps tracker tk911, apkakle govs, tk915 tkstar, mini gps tracker izsekošanas kaķis

TKSTAR TK911 Wifi Pet Cat Suns GPS tracker Mini atrašanās vietas Izsekošanas Ierīces adsorbcijas uzlādes Ilgu Gaidīšanas Laiku bezmaksas platforma APLIKĀCIJU

1.Mūsu šī TK911 GPS tracker var strādāt tikai ar 2G GSM tīklu,to neatbalsta 3G, 4G vai 5G tīklu.Ja jūsu 3G 4G SIM KARTES var arī atbalstīt 2G tīkls, tad tas ir ok, lai izmantotu.Bet, ja jūsu valstī ir slēgts 2G tīklu,Mēs iesakām jums izvēlēties mūsu 3G 4G GPS GSM tracker.

2. Mūsu šis produkts piedāvā bezmaksas SIM kartes ,bet, lūdzu, ņemiet vērā, - Klienti, kuri ir ne šajās valstīs lūdzu, nelietojiet izvēlēties SIMCARD, jo, pat ja jūs izvēlaties, mums nebūs problēmu bezmaksas karti ar precēm, tāpēc, ka jūs nevarat lietot to.

1.Ilgs Gaidīšanas Laiks

Tā ir iebūvēts 3,7 V 500mAh Li-ion akumulatoru, var gaidīšanas līdz 200 stundām.

2.Attālināti Balss Monitors

Nosūtīt "Monitors+Paroli, lai ierīci, vispirms, pēc tam ierīce kļūs par monitoru režīms, tagad, ja jūs veicat zvanu uz SIM skaitu ierīcē, tas būs uzņemt jūsu zvanu atbildētu automātiski, un jūs varat kontrolēt balss ap ierīci!

3.Geo-žogs

Izveidot geofence par izsekošanas ierīci, lai ierobežotu tās kustībām rajonā.Vienība tiks sūti SMS ar atļauto numurus, ja tas iet ārā no šī rajona.

4.Ātruma Pārsniegšanas Signalizācija

Šis signāls darbojas tikai nepārtraukti pozicionēšanas režīmā.Kad vienība ātrums pārsniedz ātrumu, jūs presetted, to nosūtīs ziņu "ātruma signāls!", lai administratora skaits ik pēc 5 minūtēm.

5.Krata, Signalizācija

Pēc tam, kad jūs kratīšanas modinātāja iestatījums,lūdzu, ņemiet tracker ir stāvot uz 5 minūtēm, pēc tam šī funkcija sāks strādāt.Tā nosūta SMS "sensora signāls!", lai administratora skaits, kad vienība satriekts.

6.Miega Režīms

* Miega laika režīms: Pēc tam, kad izdarīja šo iestatījumu, tracker darbosies tikai 5 minūtes pēc tam, kad waked uz augšu un atpakaļ uz miega režīms, GPS būs izslēgt un GSM tiks strādā ar zemu degvielas patēriņu režīmā.SMS, zvans tiks varat pamosties tracker.

* Miega režīms pēc trieciena sensora režīms: Pēc tam, kad izdarīja šo iestatījumu, ja nav šoks par 5 minūtēm, tracker strādās zem "gulēt ar šoka" režīmā, ar GPS tiks izslēgta, GSM tiks strādā ar zemu degvielas patēriņu.Vibrācijas, SMS, zvans tiks varat pamosties tracker.

7.Vēsture Maršruta Apskates

Jūs varat izsekot vēsturi maršrutu ierīces līdz 6 mēnešiem, izmantojot gan interneta platformā, un APP !

8.Reālā laika Uzskaite

9.GPS+£+wi-fi Pozicionēšana

10. Ūdensizturīgu IP66

1gab.*Tracker

1gab.*Apkakle

1gab.*skrūvgriezi

1gab.*USB kabelis

1gab.*Lietotāja Rokasgrāmata

1gab.*Kārba(nav obligāts)

Modeļa Nosaukums tk911
Grupa 850/900/1800/1900Mhz
Mūža Bezmaksas Platforma www.mytkstar.net
Postenis Izmēra 62mm x 30mm x 18mm(
Zīmola Nosaukums Haoday
Tīkls Wifi/GSM/GPRS
Akumulators Iekasējams maināms 3,7 V 500mAh Li-ion akumulators
Akumulatoru Dzīves 30 Stundas & Augšu
Gps Modulis
Out Power 5v
Spriegums 5V
Gaidīšanas Laiks 200 stundas
Īpaša Iezīme Atbalsta Bezmaksas Web & APLIKĀCIJU Uzskaite
GPS Precizitāte 5M

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti