PEM Protonu Apmaiņas Membrānas Ozona Ģenerators Ozona Koncentrācija, kas var sasniegt 250-280mg/L šūnu tikai

Jauns produkts

Pieejams

€133.53

Tagi:

protonu wira, ūdeņraža pem, ķivere protonu, miniatūras vakuuma sūkni, ūdeņraža protonu membrānas, izšķīst ozona mērītājs, protonu apmaiņas sveķi, jonu membrāna, protonu apmaiņas membrānas, lv pur131

PEM Protonu Apmaiņas Membrānas ozona modulis ir pasaulē progresīvākā elektroķīmiskās ozona paaudzes tehnoloģijas produktus, tās princips ir balstīts uz tīru ūdeni, jo izejvielu, pie zema sprieguma un augsta blīvuma pašreizējā stāvoklī ūdens molekulas katjonu apmaiņas un protonu apmaiņas separācijas ozona, nav nepieciešami palīgmateriāli un piedevas, ozona koncentrācijas ražošanas jaudu līdz 20% (gāzes svara attiecība), izejas ozona gāzes pavadījumā skābekļa, nav sekundāro piesārņojumu.

Šis produkts ir nepieciešams, aprīkota ar specializētu barošanas, piemērots pieteikumiem, kas prasa augstas koncentrācijas ozona un ozona ūdens sistēmas iekārtām.

SPECIFIKĀCIJA

Modelis: PEM-800

Ozona produkcijas: 800mg / h (± 10%)

Ozona gāzes koncentrācija: 18-20% no svara (250-280mg / L)

Ozonted Ūdens Koncentrācija: 2-7 PPM

Barošanas Materiāls: Tīrs ūdens

Tīrs ūdens patēriņš: 6ml/H

Tīra ūdens elektrovadītspēju pieprasījuma:

Barošanas avots : 3-5V / 12A ( pastāvīga strāva 15-30% AC ripple )

Tvertne interfeiss: Φ 9mm

Longlife Ozona Modulis: Nepārsniedz 10000 Stundas

Darba Vide: 5-35 Grāds

Ozona moduļa Izmēri: 75 × 40 × 55 (mm)

Stūres Izmērs: 200 x 110 x 50 (mm)

IEZĪME

Augsta Koncentrācija 20% no svara; Nav Sekundāro Piesārņojumu; Wate barošanas avots; Augsta concentraton ozonated ūdens Ozona modulis life:> 10.000 stundām

IEPAKOJUMS

1 x PEM ŠŪNU

PIETEIKUMU PEM Farmācijas ūdens, Tīrs ūdens, Ūdens piegāde baseins ūdens, Sterilizēts, ūdens, pārtikas un dzērienu rūpniecība ūdens Sterilizācija un dezinfekcija, Krāna ūdens, Minerālūdens, Medicīnas Laboratoriju

PRIEKŠROCĪBAS

To PEM ozona ģenerators, kas darbojas ar pastāvīgu spiedienu, lai radītu nepārtrauktu plūsmu, ozona un skābekļa plūsma, kuru no 18% uz 20% no svara ozona.Veidot ozona ģeneratoru, kas ietver vienu vai vairākus elektrolīzes šūnas, kas ietver anoda/anoda plūsmas jomā, katoda/katodu plūst laukā, un protonu apmaiņas vidi, saglabājot atdalīšanas ozona un skābekļa no ūdeņraža.Ozona ģenerators ir arī anodu rezervuāra, kas vents skābekļa un ozona un katodu ūdenskrātuve, kuru vents ūdeņradi.Anodu rezervuāra var aizpildīt no katoda rezervuārs, turpinot radīt ozonu.Ozona ģenerators ir viegli konfigurēt, lai self-control, izmantojot sistēmas pārzinim programmēta, lai darbotos anodu rezervuāra pie pastāvīga spiediena.

Salīdzinot ar regulāru ozona ģeneratoru tehnika, PEM sistēmai ir šādas priekšrocības:

1. tas ir ērtāk darboties, vieglāk uzstādīt, ir augstāku drošības pakāpi un pielāgošanās spēju un ilgu kalpošanas laiku.

2. Savu produktu, ozons, ir lielāka koncentrācija un tīrība.Tur ir vēl viena pārākumu nekā gaisa novadīšanas sistēmas, ka tam nav nepieciešams predisposal iekārtas, bet tikai elektroenerģiju un nelielu daudzumu tīra ūdens.

3. Avots izmantot PEM ir tikai ūdens, kas var sadalīt skābekļa, ozona un ūdeņraža, kas var novadīt gaisā un pārējo skābekļa un ozona ir pilnīgi droši.

4. Šī metode ir labākais līdz šim.Tas izmanto 3.5 v zemu spriedzi DC spriegumu, kas nozīmē, ka nodilumu, anodi un fotokatodi ir ļoti zema, tādējādi nodrošinot ilgu kalpošanas laiku (paredzamais kalpošanas laiks ir ilgāks nekā 10 000 stundu)..

Veids Gaisa Attīrītājs Daļas
Modeļa Numurs PEM-800
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Zīmola Nosaukums OZOTEK

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti